Miluji filmy 3 - Protivný sprostý holky

10. února 2017 v 7:00 | Vendy-Lovely |  Miluji filmy
Cady Heronová jde poprvé do školy, je jí 16 let. Předtím se učila doma a žila s rodiči zoology v Africe. Cady se brzy spřátelí s Janis a Damianem. Seznámí ji s tím, jak to ve škole chodí. Také s různými partami a hierarchií, na jejímž vrcholu stojí Regina s kamarádkami Karen a Gretchen. Říkají si Plastics.
Regina překvapivě pozve Cady ke stolu a nabídne jí přátelství. Společně se spolu scházejí - nakupují spolu, jdou k Regině domů, kde Cady ukážou Horkou knihu, kam píší pomluvy a urážky o všech lidech ze školy. Zlom nastane tehdy, když se Cady zamiluje do Aarona Samuelse, s kterým dřív chodila Regina. Když se to Regina dozví, Aarona jí přebere přímo před očima. Cady je zdrcená a společně s Janis a Damianem vymýšlí plán, jak Reginu zničit.
Dají jí např. ''skvělý krém na obličej'', ale ve skutečnosti je to krém na nohy. Bohužel to, že Regina voní jako nohy Aarona vůbec neodradí. Cady přinutí Gretchen, aby si myslela, že jí Regina upřednostňuje před ní. Gretchen se cítí zavržena a sděluje Cady jednu informaci o Regině za druhou. Zjistí tak, že Regina podvádí Aarona. Aaron se s Reginou rozchází. Cady Regině podstrčí sušenky a řekne jí, že se po nich hubne, což ale není pravda - naopak. Cady pořádá párty, na které se ale předvede chováním hodným Regině. Janis, Damian a dokonce i Aaron jsou naštvaní na to, jak se Cady chová. Regina se dozví, že nebyla pozvaná a omylem se i dozví, že sušenky, které pojídá nejsou ve skutečnosti na hubnutí. Regina šílí.
Předá řediteli Horkou knihu a hodí její obsah na Cady. Ve škole je pořádán velký sraz a každý se musí veřejně omluvit za něco špatného, co kdy řekl. Janis tak prozradí, že to oni za pomoci Cady ničili Reginu.
Cady se rozhnodne začít od začátku. Je poslána na matematickou soutěž a se svým týmem vyhraje. Poté jde na ples, kde je korunována na jarní královnu. Vyhraje. Ale korunku rozlomí a tím se o ní rozdělí se zbylými dívkami. Aaronovi dojde, jaká Cady ve skutečnosti je a dá se s ní dohromady. Nakonec se usmíří i s Janis a Damianem a na škole je mír.


Výsledek obrázku pro protivný sprostý holky regina podvádí
Související obrázek
Související obrázek

Výsledek obrázku pro protivný sprostý holky
Související obrázek
Související obrázek
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se ti můj blog?

Ano, je skvělý.
Ne, promiň.

Komentáře

1 sarushef sarushef | Web | 10. února 2017 v 18:47 | Reagovat

to zní super! :))

2 A R G E N T U M ♡ // steel32 A R G E N T U M ♡ // steel32 | Web | 11. února 2017 v 10:30 | Reagovat

tenhle film sem jako menší milovala :DDD
hlavně filmy s lindsay v tyhle doby byly skvělý :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama