Únor 2017

Hodnocení blogu dangerfire.blog.cz

15. února 2017 v 14:04 | Vendy-Lovely |  Zábava
Dnes ohodnotím blog dangerfire.blog.cz

Jako první mě na blogu zaujalo záhlaví, které je povedené. Ovšem uvítala bych spíše celkový design blogu včetně okrajů, menu. Celkový vzhled na mě působí moc jednoduše.
Články jsou přidávány často, což hodnotím jako plus. I obsahově jsem s články spokojena.
Blog má zatím 4 rubriky, ale věřím, že se časem ještě rozrostou.
Na blogu přispívá více adminek, ale ani jedna z nich rozhodně nezahálí.

Na to, že je blog aktivní teprve 3 měsíce, ho hodnotím velmi kladně.

Design: 4 body z 10
Články: 8 bodů z 10
Rubriky: 5 bodů z 10
Aktivita: 9 bodů z 10
Celkové hodnocení: 6,5 bodů z 10

www.dangerfire.blog.cz - určitě se koukněte!

Miluji filmy 3 - Protivný sprostý holky

10. února 2017 v 7:00 | Vendy-Lovely |  Miluji filmy
Cady Heronová jde poprvé do školy, je jí 16 let. Předtím se učila doma a žila s rodiči zoology v Africe. Cady se brzy spřátelí s Janis a Damianem. Seznámí ji s tím, jak to ve škole chodí. Také s různými partami a hierarchií, na jejímž vrcholu stojí Regina s kamarádkami Karen a Gretchen. Říkají si Plastics.
Regina překvapivě pozve Cady ke stolu a nabídne jí přátelství. Společně se spolu scházejí - nakupují spolu, jdou k Regině domů, kde Cady ukážou Horkou knihu, kam píší pomluvy a urážky o všech lidech ze školy. Zlom nastane tehdy, když se Cady zamiluje do Aarona Samuelse, s kterým dřív chodila Regina. Když se to Regina dozví, Aarona jí přebere přímo před očima. Cady je zdrcená a společně s Janis a Damianem vymýšlí plán, jak Reginu zničit.
Dají jí např. ''skvělý krém na obličej'', ale ve skutečnosti je to krém na nohy. Bohužel to, že Regina voní jako nohy Aarona vůbec neodradí. Cady přinutí Gretchen, aby si myslela, že jí Regina upřednostňuje před ní. Gretchen se cítí zavržena a sděluje Cady jednu informaci o Regině za druhou. Zjistí tak, že Regina podvádí Aarona. Aaron se s Reginou rozchází. Cady Regině podstrčí sušenky a řekne jí, že se po nich hubne, což ale není pravda - naopak. Cady pořádá párty, na které se ale předvede chováním hodným Regině. Janis, Damian a dokonce i Aaron jsou naštvaní na to, jak se Cady chová. Regina se dozví, že nebyla pozvaná a omylem se i dozví, že sušenky, které pojídá nejsou ve skutečnosti na hubnutí. Regina šílí.
Předá řediteli Horkou knihu a hodí její obsah na Cady. Ve škole je pořádán velký sraz a každý se musí veřejně omluvit za něco špatného, co kdy řekl. Janis tak prozradí, že to oni za pomoci Cady ničili Reginu.
Cady se rozhnodne začít od začátku. Je poslána na matematickou soutěž a se svým týmem vyhraje. Poté jde na ples, kde je korunována na jarní královnu. Vyhraje. Ale korunku rozlomí a tím se o ní rozdělí se zbylými dívkami. Aaronovi dojde, jaká Cady ve skutečnosti je a dá se s ní dohromady. Nakonec se usmíří i s Janis a Damianem a na škole je mír.


Výsledek obrázku pro protivný sprostý holky regina podvádí
Související obrázek
Související obrázek

Výsledek obrázku pro protivný sprostý holky
Související obrázek
Související obrázek

Vzpomínky na blogování

2. února 2017 v 20:52 | Vendy-Lovely |  Na téma
Vzpomínám si na to, jako by to bylo včera. Založila jsem si blog na doporučení kamarádky (tenkrát náš společný, kam jsme psaly asi týden) a bylo to 9.10.2009. Blog byl o hře Starshine, a o této hře jsem si později založila blog i sama. Čas plynul a já postupně objevovala blogy holek, které je psaly o sobě, přidávaly fotky, videa, fotopříběhy. Chtěla jsem být jako oni, a tak jsem si založila další blog a začala psát o sobě a mých názorech. Vystřídala jsem spoustu blogů, přezdívek, hledala jsem sama sebe a snažila se být originální. To tehdy byla blogerka známá, když o ní psaly tzv. paparazzi blogy. Jednou se mi povedlo dostat se do paparazzi blogu a byl to pro mě úspěch, jak úsměvné. Dnes už to je pryč, asi proto, že ty slavné blogerky vyrostly, začaly psát jinak nebo s blogem přestaly úplně. Ti, co psaly paparazzi blogy už je také nepíší, nejspíše ze stejného důvodu. Všichni se někam posouváme a měníme se. Když náhodou narazím na nějaký ze svých starších, stále existujících blogů a přečtu si článek, který jsem psala, chytám se za hlavu, ale vím, že tehdy to pro mě znamenalo mnoho a také vím, kolik času jsem nad blogem strávila, abych měla pocit, že je skutečně dokonalý. O to se snažím i teď, ale jsem v začátcích. :-)

Pište mi do komentářů odkazy na Vaše blogy, ráda se podívám. :-)

Chceš ohodnotit blog?

2. února 2017 v 11:02 | Vendy-Lovely
Ahoj, chceš ohodnotit Tvůj blog, zjistit názor někoho jiného a popřípadě dostat tip na to, co změnit?
Přihlaš se!

Do komentářů mi napiš:

Přezdívka:
Blog:
Téma blogu (o čem píšeš):

Těším se na Vaše blogy.

Vendy-Lovely