Leden 2017

Miluji filmy 2 - Královna ročníku

31. ledna 2017 v 9:47 | Vendy-Lovely |  Miluji filmy
Sydney Whiteová (Amanda Bynes) je mladá rebelka, která právě nastupuje na vysokou školu.
Na této vysoké škole existuje tzv. sesterstvo Kapa fi Nu, kam patří dívky ze školy, které jsou vybírány povrchní Rachel Witchburnovou. Sydney se chce do sesterstva dostat po vzoru své matky, jenže je narozdíl od holek úplně jiná - a tím vlastně o dost skvělejší než všechny ostatní, dokonce i než samotná Rachel Witchburnová. Rachel začne na Sydney žárlit, neboť se Sydney dostane do seznamu nejoblíbenějších dívek na univerzitě ''Hot or Not'' a co víc, Sydney se rychle dostává na přední příčky tohoto seznamu! Rachel se tedy rozhodne jednat a když slavnostně přivítá dívky do sesterstva Kapa, Sydney z tohoto spolku vyřadí.
Sydney odchází zdrcená. Vezmou ji k sobě kluci ze ''cvokhausu'', jejichž dům se má brzy na příkaz Rachel zbourat. Sydney se rozhodne jednat a společně s kluky začnou kandidovat na prezidenta univerzity a nakonec tak porazí Rachel. Holky vyhodí Rachel z Kapy a Sydney končí v náručí hezouna Tylera.

Zajímavost: film má prvky z pohádky Sněhurka a sedm trpaslíků

Výsledek obrázku pro kralovna rocnikuVýsledek obrázku pro kralovna rocniku
Výsledek obrázku pro kralovna rocniku
Výsledek obrázku pro kralovna rocniku
Výsledek obrázku pro kralovna rocniku
Související obrázek
Výsledek obrázku pro kralovna rocniku

Výsledek obrázku pro kralovna rocniku


Miluji filmy 1 - Zpověď královny střední školy

28. ledna 2017 v 7:00 | Vendy-Lovely |  Miluji filmy
Film Zpověď královny střední školy měl premiéru v roce 2004.

Dívka Mary Steppová, která si nechává říkat Lola, je z New Yorku a touží po tom, stát se slavnou herečkou. Ovšem poté, co se musí s matkou a dvěma sestrami přestěhovat do New Jersey, její naděje pro splnění tohoto snu klesají, Lola se rozhodne to nevzdat a udělá vše pro to, aby se její tužby naplnily.

Ve škole se seznámí s Ellou Gerardovou, která je stejně jako ona blázen do skupiny Sidarthur. Spřátelí se a společně bojují proti zlé spolužačce Carle Santiniové. Lola jí dokonce vyfoukne i roli Lízy ve školním muzikálu! Když se skupina Sidarthur rozpadne, Lola je předvědčená, že s Ellou musí jít na jejich koncert na rozloučenou. Ella má nejprve strach, ale nakonec se i ona odváží a vyráží na koncert. Bohužel, těsně před vchodem do budovy, kde se koncert odehrával Lola zjistila, že jejich peníze nechala v kosmetické taštičce ve vlaku. I přes různé pokusy dostat se na koncert holky neuspěly. Ella se rozhodla jít do hotelu, Lola za ní vyběhla, když vtom ze dveří vyběhne člen skupiny Sidarthut, kterého Lola zbožňuje - Stu Wolff. Ovšem je natolik opilý, že je sotva schopen samostatné chůze. Holky se ho ujmou, jenže on dělá takové maléry, až se všichni dostanou na policejní stanici. Poté Lole dojde, jak moc se Stu opilý, řekne mu to a odchází. Ovšem zapomene náhrdelník...

Ve škole tomuto příběhu nikdo nevěří a Carla z holek udělá lhářky. Lola je na dně a zavře se na několik dní doma s tím, že předstírá, že je nemocná. Dokonce chce Carle přenechat i roli Lízy, o kterou tolik stála. Vtom zasáhne Ella. Vtrhne k Lole do baráku a vynadá jí za to, že to chce všechno vzdát kvůli Carle. Po emotivní chvilce přesvědčování se Lola zvedne z postele a hodlá všem ve škole ukázat, jak dobrá je. Jede přímo na školní muzikál.

Příběh končí tak, že na párty u Carli nečekaně dorazí Stu Wolff. Ale ne za Carlou. Jde za Lolou a vrací jí náhrdelník, který u něj nechala. Celá škola jen zírá a Carla už nemá argumenty. Zakopne, spadne do vody a Lola jí podá pomocnou ruku. Válečná sekera je zakopaná a Lola se dává dohromady se Samem, klukem, který je do ní blázen od samého začátku.


O mně a blogu

27. ledna 2017 v 13:21 | Vendy |  Blog
Ahoj, vítám vás na mém blogu. Bude především mně, o mých názorech atd. Dále plánuji i rubriku zábava, kde budu například hodnotit vaše blogy nebo budeme soutěžit. Tak a teď pár věcí o mně.

Jméno: Vendula
Příjmení: Vávrová
NICK: Vendy-Lovely
Oblíbená barva: růžová, modrá
Koníčky: hudba, sport, tvorba

Svou přezdívku jsem si zvolila podle své nejlepší kamarádky. Doufám, že se vám bude můj blog libit a že se sem budete rádi vracet.

Vendy